KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14519021
nr 1451 9021
Sten Birger Rudnäs
(f. 1932), Sverige
Blandteknik, Signerad 27x37cm, yttermått inklusive ram. 45x55cm
Kondition: 500
Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.
Utrop:
500 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:03:25
Sten Birger Rudnäs
Läs mer om Sten Birger Rudnäs